BLOG - MAKALELER

Google Seo Yapısındaki Değişiklikler

  • Gösterim: 7424

Bildiğiniz üzere SEO, İngilizce “Search Engine Optimization” kelimesinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. Türkçe karşılığı, “Arama Motoru Optimizasyonu” ve “Arama Motoru Eniyilemesi” olarak geçiyor.

Arama motorlarında bulunabilirliğinizi artırmak için doğru yapılandırmalara ihtiyacınız vardır. Doğru yapılandırma konusunda Google artık daha çok ayrıntılara bakarak yapılandırma için gerekli olan önemi bir kat daha artırmış bulunuyor.

Sayfanızdaki yapılandırmanın doğruluğunun yanında gerçekliği de olması gerekmektedir. Size ait olmayan bir içeriğin google aramalarında ya da arama motoru sonuçlarında eskisi gibi size nötr etki etmesi gibi bir şey söz konusu değil. Bundan sonraki süreçte sizi yansıtmayan ve size ait olmayan bir içerikten ötürü cezalandırılacak ve böylelikle kopya olarak kullandığınız içeriklere sahip olanların daha yukarılarda kalmasını sağlayacaktır.

Arama Motoru Optimizasyonu henüz tam olarak değeri anlaşılamamış olsa da çok büyük önem arz ediyor. Türkiye de bilişim sektöründeki firma ve / veya çalışanlar açısından bakarsak SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu ) gereken değeri görmüş olsa da ticari kaygıları olan firmalar tarafından henüz anlaşılamamış durumda.

Not: Web tasarımcınız ya da bu hizmeti veren firmaya güveninizi yenileyin... SEO firmanız için çok büyük değere sahip bir argümandır.

Yorum bırakın

0
Kurallar.

Yorumlar

  • Hiç yorum yok

E-BÜLTEN KAYIT

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bilişim26
Üniversite Evleri Odunpazarı Eskişehir
(555 ) 389 68 94 / 
E-posta: iletisim{at}bilisim26.com
web Site: www.bilisim26.com
Osman K. Eskişehir Odunpazarı Web Tasarım - Armut.com
Haritaya Bak

Hidroes

Google reklamları ile firmamızın bilinirliliğini artırmış olmak güzeldi...

Viessmann Yetkili Teknik Servis

İsteklerimize göre bir sitemizin olmasını sağladığı için Bilişim26 ya teşekkür ederiz.

Yukarı Çık