BLOG - MAKALELER

Eskişehir'in İyi Markaları Arasında Olmak

  • Gösterim: 7498

Eğer yaptığınız işte en iyisi olmak istiyorsanız çok çalışmanız gerekmekte ve kendinizden bir çok konuda ( özel yaşantı ) ödünler vermeniz gerekmektedir. Eskişehir gibi çalışma hayatının çok da büyük olmadığı bir şehirde özel sektörün arasından sıyrılmak için çabalarınızın yanında bir de dürüst bir bakış açısı ile size bakılması gerekmekte. Siz ne kadar iyi olursanız olun kötü örnekler sebebiyle size önyargılı bir tüketici kitlesi ile karşı karşıyasınız.

Eskişehir'in önde gelen firmaları arasında yerinizi almak için elbette herşeyden önce kesinlikle sizin çalışma hayatına bakışınız , ticaret anlayışınız önemlidir. Sonrasında ise olması gerekenler arasında birçok materyal bulunmaktadır. Web sitesi yaptırmak bizim konumuz içinde çok önemli yer tutuyor ( sebebi bizler bu konuda uzmanız da ondan ) ve internet etrafında oluşan tüm materyaller de aynı şekilde sizler için önemlidir.

Eskişehir web tasarım sektöründe sizin için çok farklı seçenekler olacaktır ve olması da doğaldır. Biz açıkcası meslektaşlarımızın sayısının artmasından ötürü sadece ve sadece gurur duyuyoruz... Bir çok web tasarım firması - ekibi - freelance tasarımcısı olması demek rekabet ortamlarındaki firmalara yeterli arzı sunmak demektir.
Eskişehir'de web tasarım işini yaptıracağınız bunca yer varken nelere dikkat edeceksiniz ve yaptırdığınız iş tam olarak size fayda sağlayacak ??? Önemli olan noktalardan birisi de elbette sizi yeni müşterilere hazır halde kavuşturacak ya da var olan müşterilerinize sizin saygınlığınızı koruyacak şekilde hizmet vermesidir.

İnternete girdiğiniz de arama sonuçları sizi her zaman doğru firmaya yönlendirmeyebilir, bu gibi durumlar da lütfen karşınıza çıkan sitelerde firma ile ilgili bütün ayrıntılara dikkat ederek seçimlerinizi yapın. Sonradan başınız ağrıyacağına önceden zaman kaybedin daha iyi olur.

 

Eskişehir için rehber site olarak o kadar fazla sayıda web sitesi var ki ve çoğunda da siteye firmanızı eklemek o kadar basit ( denetimsiz ) ki müşteirlerin doğru hedefe yönelmesinde mutlak doğrudan uzak bir görüntü sergilemekteler. Sizler için bu gibi sorunlara karşı çözüm üretmek bizlerin görevi haline geliyor. Eskişehir de KOBİ olan ve müşterileri tarafından övgüler alan firmaların bulunacağı bir bilgi havuzu , bir rehber olması adına bizlerinde çalışmaları olacaktır.

 

Şimdilik size çok kısa bir liste sunabiliriz ;

Firma İsmi

Konusu

Web Sitesi

Nadbt Bilgisayar

Eskişehir'de bilgisayar tamir bakım ve satışı, laptop tamir bakım ve satışı,yazıcı satışı ve sarf malzemelerin satışı ile toner dolumu, apple bilgisayarların satışı bakım ve desteği verilmekte...

www.nadbt.com

Doğanca İnşaat Lüks Konut Projeleri Üretmekteler www.doganca.com
Esgüven Suit Eskişehirde Konaklama Hizmeti Vermektedir www.esguvensuit.com
Espromc Kobi organize sanayiinde lazer kesim ve metal işleri üzerine faaliyet göstermekteler www.espromc.com
Katar Gümüş Eskişehir'de gümüş takı ve özel tasarım gümüş çalışmalar üzerine faaliyet göstermektedir www.katargumus.com
Morgaz Otogaz Otogaz dönüşüm sistemleri , Cng dönüşüm sistemleri üzerine faaliyet göstermekte , ayrıca lpg dolum tesisi işletilmektedir. www.morgazotogaz.com.tr
Polat Gübre Eskişehir'den Türkiye'ye Organik Gübre Üretimini Gerçekleştirmekteler www.polatgubre.com
Ümit Çelik Konstrüksiyon Çelik Konstrüksiyon konusunda hizmet vermekte. Çelik çatı , çelik bina , konveyör , silo sistemleri , Platformlar , Çöp konteynerleri vs www.umites.com.tr

 

 

 Not : Mümkün olduğunca tanıdığımız bildiğimiz ve projelerinde bulunduğumuz firmaları listeye koyduk , tanımadığımız firmaları refere etmek bizim için etik değildir. Sıralamayı alfabetik olarak sunmaktayız. Bu listede olması gerektiğinize inanıyorsanız bizimle iletişime geçerek firmanızın ayrıntılı tanıtımının yapılacağı yeni projemizde yer alabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

0
Kurallar.

Yorumlar

  • Hiç yorum yok

E-BÜLTEN KAYIT

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bilişim26
Üniversite Evleri Odunpazarı Eskişehir
(555 ) 389 68 94 / 
E-posta: iletisim{at}bilisim26.com
web Site: www.bilisim26.com
Osman K. Eskişehir Odunpazarı Web Tasarım - Armut.com
Haritaya Bak

Hidroes

Google reklamları ile firmamızın bilinirliliğini artırmış olmak güzeldi...

Viessmann Yetkili Teknik Servis

İsteklerimize göre bir sitemizin olmasını sağladığı için Bilişim26 ya teşekkür ederiz.

Yukarı Çık