Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Web Tasarım
Web tasarım konusu günümüzde değerli bir yatırım aracı olmakla beraber , özel bir istek olmaktan çıkıp gerekli hale gelmiştir.Web tasarım için kullanılan gereçler çok fazla ve değişkenlikler göstermekte ve aklınızı karıştırabilir.Bu noktada tam da düşünmeniz gereken şey , ihtiyacınız olanı ne ile elde edebiliyor olduğunuzdur. Birçok yazılım dili ( ASP, PHP , ASP.NET vs. ) olmakla beraber eski usül Html kodlaması yapanlarda mevcuttur. Unutmamanız gereken nokta sizin isteklerinizi karşılamasıdır. İsteklerinizi karşılamak için bir web sitesinin neleri olması gerektiğini ise şöyle sıralayabiliriz ; görsellik ,kullanıcı için kolay ulaşım ,sayfanın birçok yerinde menülere ulaşım ( navigasyon ) ,mantıklı - anlamlı içerik ,olması gerektiği ölçüde HAKKINDA yazısı ,iletişim bilgileri ,site içi arama yapılabilmesi ,site üzerinde kullanıcı kaydı/abonelik ,site haritası ,karmaşık bir tasarım/içerik olmaması ,farklı tarayıcılarda doğru görüntüleme ,sitenizdeki görsellerin optimize edilmesi ,sitenizin istatistiki bilgilerinin olması ,iç link - dış link optimizesinin yapılmış olması , yukarıdaki seçeneklere eklemelerde bulunulabilir ancak unutulmaması gereken şey SEKTÖREL UYGUNLUK ... Siz restoran sahibi olarak kuru temizleme firmasının web sitesine benzer bir web sitesi yapamazsınız... Sadece görseliğini beğenip şu sayfa gibi istiyorum demek en büyük HATA olacaktır. Sektörel farklılıkları göz önünde bulundurarak tasarımcının sizin için sunacağı seçeneklerin üzerinde değerlendirmeler yapmalısınız. Web Site Paketleri İçin Tıklayın
Google Reklam
İnternet ile birlikte sıradanlıklardan uzaklaşmak ve yenilikler ile fark edilmek mecburiyetine giren firmaların ilk başvuru noktası haline gelen google reklamlarıdır.Google reklamları ile ilgili internette birçok başvuru noktası var olduğu gibi herbiri farklı farklı tarifeler ile akılları karıştırmaktalar.Bilişim26 olarak google reklamlarında uygulamamız tamamen firmalar(reklam verenler) açısından avantajlı olması yönündedir . Google reklamlarında kullanıcılar anahtar kelimeler ile arama yaptıklarında , arama sonuçlarının üstünde ,yanında ve alt kısmında reklam alanlarında reklam bölümleri oluşacak ve kullanıcıların direk olarak ilgilendikleri firmaları görebilmesi mümkün olacaktır. Sizde google reklamları vererek , sizinle ilgili arama yapan kişilere ulaşabilirsiniz. Google reklamları vermek için çok esnek bütçeler ile kendi belirlediğiniz rakamları kullanabilir , isterseniz 100 TL isterseniz 100.000 TL reklam bütçesi oluşturabilirsiniz. Günlük bütçeler ile görüntülenme sayınızı artırmanız ve beklediğiniz reklam gelirlerine erişmeniz mümkün olacaktır. Google Reklam Paketleri İçin Tıklayın
SEO ( Arama Motoru Optizmizasyonu)
Arama motoru optimizasyonu , bir firmanın tanıtımı açısından çok önemli ve o şirketin dünyanın herhangi bir yerinden potansiyel müşterilerine ulaşarak gelirlerini artırma açısından gerçekten de stratejik önem taşımaktadır. Doğru yapılandırılmış bir SEO ile ideal sonuçları almaya başlama süresi yaklaşık 90 gün ve üzerindedir. Bu süreçte firmanızın web sitesinde mutlak suretle yükselmeler , daha fazla ziyaret alma görülecektir. SEO için öncelikle anahtar kelime incelemesi yaparak sektörünüz ile ilgili ön plana çıkmanız gereken sonuçlara ulaşmak gereklidir. Daha sonra rakipleriniz ve sıralamadaki bulunduğunuz konum incelemesi yaparak yapılandırma konusunda atılacak adım öngörülür. Sitenizde yapılacak değişiklikler ve nasıl yapılacağına dair işlemlerin belirlenmesi ile arama motoru optimizasyonu tamamlanır. Bilişim26.com olarak SEO çalışmalarımız ile birçok firmanın sektöründe istedikleri konumlara erişmelerini sağlamış bulunmaktayız.
Web Hosting
İnternet sayfanızı yayınlamak ya da firmanıza özel bir mail adresine sahip olmak istiyorsanız web hosting hizmeti almanız gerekmektedir. Web hosting için donanımsal olarak iyi olan bir bilgisayar gereklidir.Bu bilgisayar sizin evde ya da iş yerinde kullandığınız bilgisayarınız olamaz çünkü gerekli programlar ve donanımlarınız varsa bile bilgisayarın internet bağlantısı bu işi gerçekleştirmek için yetersiz kalacaktır. Bu nedenle internette site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet omurgasına hızlı ve güvenli bağlantısı olan, birçok kullanıcıya aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediğiniz dosyaların bulundurulması (hosting) gerekir.  
Grafik Tasarım
Firmalar için olmazsa olmaz KURUMSAL KİMLİK'tir. Kurumsal kimlik için öncelik logo olmakla beraber tasarımın her bir öğesi önem arz etmektedir. Kurumsal kimlik ile firmanızın potansiyeli ve bulunduğu noktalar hakkında müşterilerinize ve takipçilerinize ne olduğunuzu ve hangi hedefler ölçüsünde çalışmalar yürüttüğünüzü sunabilirsiniz.

E-BÜLTEN KAYIT

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bilişim26
Üniversite Evleri Odunpazarı Eskişehir
(555 ) 389 68 94 / 
E-posta: iletisim{at}bilisim26.com
web Site: www.bilisim26.com
Osman K. Eskişehir Odunpazarı Web Tasarım - Armut.com
Haritaya Bak

Hidroes

Google reklamları ile firmamızın bilinirliliğini artırmış olmak güzeldi...

Viessmann Yetkili Teknik Servis

İsteklerimize göre bir sitemizin olmasını sağladığı için Bilişim26 ya teşekkür ederiz.

Yukarı Çık