BİLİŞİM26 WEB TASARIM EKİBİ

Hakkımızda

2000 yılından günümüze kadar uzanan bir süreç ile yayınlarına ve hizmetlerine devam etmiş olan Bilişim26 ekibi , web tasarım konusunda sürekli gelişen teknolojiyi takip etmiş mutlak suretle gerekli olan en iyiyi sizlere sunmayı hedef olarak kendisine belirlemiştir.

Öncelik olarak Eskişehir de web tasarım , internet reklamcılığı , görsel danışmanlık ve bilişim alt yapı danışmanlığı konuları ile ilgilenmiştir. Çalışmalarımızı Eskişehir ile sınırlandırmayıp tüm Türkiye ile devam ederek eskiye göre daha çok büyümüş ve partnerlerimiz ile birlikte daha da güçlenmiş durumdayız.

Bir çok sektörde olduğu gibi bilişim ve teknoloji sektöründeki çürük elmaların ayıklanması için , müşterilerimizi kendimize yakın ve büyük bir ailenin bireyleri olarak kabul ediyoruz.
Böylelikle hem firmalar hem de bizler kazanıyor , sektördeki gerekli olan arzı sağlamaya çalışıyoruz.

Web tasarımı ile ilgili yenilikleri takip eden ekibimiz , gerekli olan donanımlarını her daim canlı tutabilmek için kendini geliştiriyor ve eğitime her zaman vakit ayırıyor.

Eğer sizde firmanızın ihtiyacı olan web sitesi için Doğru , Güvenilir , Dürüst bir ekibe ihtiyaç duyuyorsanız BİLİŞİM26.COM Web Tasarım Ebiki sizler için ideal çözüm ortağınız olacaktır.

 

E-BÜLTEN KAYIT

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Bilişim26
Üniversite Evleri Odunpazarı Eskişehir
(555 ) 389 68 94 / 
E-posta: iletisim{at}bilisim26.com
web Site: www.bilisim26.com
Osman K. Eskişehir Odunpazarı Web Tasarım - Armut.com
Haritaya Bak

Hidroes

Google reklamları ile firmamızın bilinirliliğini artırmış olmak güzeldi...

Viessmann Yetkili Teknik Servis

İsteklerimize göre bir sitemizin olmasını sağladığı için Bilişim26 ya teşekkür ederiz.

Yukarı Çık